Konkurs fotograficzny
Data: Do 3 września 2017 r. Wręczenie nagród: 29 września
PLAYGROUND KATOWICE

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Playground Katowice”.

Zadaniem konkursowym jest uchwycenie dźwięków katowickich podwórek i placów zabaw za pomocą zdjęć.

Temat nawiązuje bezpośrednio do projektu fotograficznego Jamesa Mollisona „Playground”. Wystawę zdjęć brytyjskiego artysty będzie można oglądać od 3 sierpnia do 1 października w Galerii Miasta Ogrodów.

Prace konkursowe można nadsyłać do 3 września na adres mailowy playground.katowice@miasto-ogrodow.eu

Regulamin konkursu znajduje się TUTAJ

Głowna nagroda w konkursie to 1000 zł,  dla zdobywców pozostałych nagród przewidziano albumy „Playground” i zestawy płyt.

Oficjalne wręczenie nagród nastąpi podczas finisażu wystawy 29 września o godzinie 18.

Wystawa „Playground” współorganizowana jest przez Aperture Foundation z Nowego Jorku.