Zobacz

Światło jako medium
Data: 23 - 26 kwietnia
Miejsce: Sala Koncertowa Akademii Muzycznej w Katowicach
Warsztaty oświetlenia scenicznego

 

 

 

Jednym z najważniejszych elementów spektaklu operowego jest światło. Dla osób rozwijających swoje pasje w zakresie light design Katowice Miasto Ogrodów stwarza niepowtarzalną okazję.

 

 

Zapraszamy na kolejne warsztaty projektu OPERA FACTORY

 

 

 

 

 

Uczestnicy warsztatów będą mieli możliwość z pomocą tutorów zbudować oświetlenie spektaklu Czarodziejski flet W. A. Mozarta.

 

Przedstawienie przygotowane przez ponad 60 osobowy zespół wykonawców w pełnych dekoracjach i kostiumach zostanie wystawione 25 i 26 kwietnia na Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach oraz w 7 maja w Operze Śląskiej w Bytomiu!

 

 

Prezentację pracy nad światłem w spektaklu operowym przedstawią operatorzy z wieloletnim doświadczeniem: Tomasz Trela (Opera Śląska w Bytomiu) oraz Andrzej Zejer (Akademia Muzyczna im. Karola Szymanowskiego w Katowicach).

 

 

Warsztaty kierowane są zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych. Po zamknięciu listy uczestników zgłoszone osoby otrzymają dokładny harmonogram przedstawiający dedykowane dla nich grupy. Zapewniamy pełne wyposażenie sceniczne oraz scenografię.

 

Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona! Zgłoszenia należy kierować do 21.04.2017 za pomocą elektronicznego formularza 

Więcej wydarzeń Drukuj
Partnerzy
sliderslidersliderslidersliderslidersliderslidersliderslidersliderslidersliderslidersliderslidersliderslidersliderslidersliderslider
Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij