Zobacz

Tribute to George Michael
Data: 21 kwietnia 2017 r., godz. 20.30
Miejsce: Sala koncertowa
Zaprasza Prestige Concerts

 

 


Tribute to George Michael to wyjątkowy i jeden z pierwszych koncertów stworzonych dla uczczenia pamięci zmarłego przed kilkoma tygodniami George’a Micheala - genialnego, charyzmatycznego wokalisty o imponującym dorobku muzycznym. 


Podczas koncertu będzie można usłyszeć największe przeboje artysty w fenomenalnych aranżacjach symfonicznych, wykonanych przez wybitnych muzyków i przy udziale młodych, wrażliwych i bardzo utalentowanych solistów polskiej sceny muzycznej, znanych między innymi z takich programów jak The Voice of Poland, Bitwa na głosy czy Mam Talent. 

 


Usłyszymy zarówno utwory George’a z czasów zespołu Wham! („Careless Whisper”) jak i późniejszej solowej twórczości artysty („Freedom”, „Faith”, „Let her down easy”, „I can’t make you love me”, „Jesus to a Child”, „Everything She Wants”, „Father Figure”).

 

Nie zabraknie również utworów, które artysta wykonywał w duetach z wybitnymi wokalistkami - Arethą Franklin i Whitey Houston („I Knew You Were Waiting”, „If I told you that”).  


Ale ten koncert to nie tylko utwory George’a. W nawiązaniu do korzeni artysty, a więc cypryjskiego pochodzenia ojca George’a, w koncercie zabrzmi słynny utwór grecki Zorba. Z kolei hebrajskie korzenie matki artysty zaakcentowane zostaną przedstawieniem charyzmatycznej muzyki klezmerskiej. 


George Micheal to ikona popu, z pikantnym życiem osobistym ale też człowiek o gołębim sercu, zaangażowany w polityczne problemy współczesnego świata i wiele charytatywnych inicjatyw. Powyższe oblicza artysty przedstawione zostaną widzom na multimedialnych wizualizacjach towarzyszących koncertowi. 

 


Prestige Concerts zaprasza na wieczór pełen wspomnień tego wybitnego artysty.  

 

 

Kontakt, informacje o biletach:

 

Kinga Ostrowska

tel. 608 838 479

prestigeconcerts@gmail.com

www.prestige-concerts.com

 

 

 

 

 

 

Więcej wydarzeń Drukuj
Partnerzy
sliderslidersliderslidersliderslidersliderslidersliderslidersliderslidersliderslidersliderslidersliderslidersliderslidersliderslider
Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij