Zobacz

Filharmonia Futura
Data: 26 lutego, 25 marca, 22 kwietnia, 18 listopada 2017 r.
Miejsce: Sala koncertowa
Uprzejmie informujemy, że projekt został odwołany przez Organizatora

 

 

 

 

 

Więcej o projekcie na: 
www.filharmoniafutura.pl

 

 

Organizator:

FPUH Antoni Lorens

ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej 13/206, 31-234 Kraków

NIP 684 100 12 19 / REGON 370230466

www.filharmoniafutura.pl

 

 

Bilety: 90 / 60 / 40 zł (ulgowe seniorzy i dzieci do 13 roku życia) dostępne na: filharmoniafutura.pl, ticketportal.pl.

Kontakt i rezerwacje: +48 533 955 593, 32 785 70 95

 

 

 

 

Harmonogram pokazów 2017:

 

 

26 lutego (niedziela), godz. 18

UPIÓR W OPERETCE

 

Upiór w Operetce? Tak, operetka podobnie jak opera ma swojego upiora! Nowy spektakl Filharmonii Futura jest skierowany do miłośników tego właśnie gatunku. Operetkowy upiór ma swoje tajemnice, które zdradzi podczas pełnego humoru widowiska, w którym baśniowy świat będzie się przeplatał ze światem realnym. Jego zabawna historia stanie się pretekstem do zaprezentowania najpiękniejszych fragmentów z operetek m.in.: Księżniczka Czardasza, Wesoła Wdówka, Hrabina Marica, Baron Cygański w interpretacjach solistów polskiej sceny operetkowej: Sylwii Lorens i Jakuba Oczkowskiego z towarzyszeniem orkiestry Filharmonii Futura. Usłyszymy również solistyczne popisy niesamowitego skrzypka Bogdana Kierejszy. A Upiór? Niech na razie pozostanie naszą słodką tajemnicą. Jak zawsze w widowiskach FF wykorzystane zostaną nowoczesne technologie, w tym barwne wizualizacje, współczesne aranżacje i zaskakujące rozwiązania sceniczne. Spektakl dla całych rodzin, seniorów i dzieci oraz dla wszystkich, którzy kochają Operetkę. Wspaniała zabawa dla widzów od 6 do 106 lat!

 

Scenariusz, reżyseria, kierownictwo muzyczne: Mikołaj Blajda

Produkcja: Sylwia Lorens

 

Materiały wideo:

https://youtu.be/TcoroRpvp9E

https://youtu.be/gtj1wnzWRSY

 

 

 


 

 

25 marca (sobota), godz. 19

SYMPHONICA 2

MADE IN POLAND

 

 

POLSKI PUNK LAT 80’ POWRACA!! Muzyka kultowych, undergroundowych, rockowych, metalowych i punkowych polskich zespołów. Piosenki których nie usłyszysz w komercyjnym radiu w wykonaniu Małgorzaty Ostrowskiej (ex Lombard), Damiana Ukeje, Ernesta Staniaszka i Sylwii Lorens z towarzyszeniem bandu i orkiestry Filharmonii Futura. Wizualizacje wprowadzające w klimat tamtych lat. Niesamowity powrót do czasów PRL poprzez mocną, alternatywną i niepokorną polską muzykę.

 

Scenariusz, reżyseria, aranżacje utworów: Mikołaj Blajda

Produkcja: Sylwia Lorens.

 

Materiały wideo:

https://youtu.be/TcoroRpvp9E

https://youtu.be/gtj1wnzWRSY

 

 


 

22 kwietnia, godz. 19

ROCK POEZJI

 

 

Piękne i głębokie poetyckie teksty Stachury, Kaczmarskiego, Cohena i Wysockiego w wykonaniu gwiazd polskiej sceny rockowej: Damiana Ukeje Ernesta Staniaszka i  Marcina Jajkiewicza z towarzyszeniem orkiestry FF. Wieczór dla koneserów niebanalnej muzyki z przesłaniem. Dynamiczne, uwspółcześnione wersje utworów w aranżacjach z pogranicza akustycznego rock’a. Trzech niepokornych gentelman’ów, tym razem w nienagannie skrojonych garniturach wprowadzi Was w świat romantycznych, intymnych tekstów najwybitniejszych twórców poezji śpiewanej.

 

Scenariusz, reżyseria, aranżacje: Mikołaj Blajda

Produkcja: Sylwia Lorens

 

 

Materiały wideo: 
https://youtu.be/TcoroRpvp9E
https://youtu.be/gtj1wnzWRSY

 

 


 

18 listopada (sobota), godz. 19

SYMPHONICA
 

 

Pierwsze w Polsce widowisko z muzyką zespołów: Metallica, Nirvana, Pearl Jam, Deep Purple, AC/DC, Guns N' Roses, Aerosmith, Soundgarden, Nightwish z gościnnym udziałem Małgorzaty Ostrowskiej (ex Lombard). Jest to podróż po niezwykłym świecie artystycznych doznań, w którym potęga elektrycznych gitar współgra z subtelnym i pełnym klasy śpiewem operowym, a wszystko wypełnia brzmienie orkiestry symfonicznej. Całości dopełniają wizualizacje i starannie dopracowane efekty sceniczne. Dźwięk, ruch, obraz i światło tworzą wyjątkowy, metafizyczny spektakl. W tej niezwykłej oprawie usłyszeć można ponadczasowe rockowe i metalowe ballady, instrumentalne dzieła gigantów gitary oraz pełne niepokoju kompozycje nurtu grunge. Artyści występujący w projekcie to zwycięzcy i laureaci najbardziej prestiżowego polskiego talent show „The Voice of Poland”: Damian Ukeje, Monika Pilarczyk. Kontrastem dla rockowych głosów jest operowy sopran charyzmatycznej Sylwii Lorens. Całości dopełnia Agata Glenc - solistka Art Color Ballet, która wciela się w postać tytułowej Symphonici. Orkiestrę i band Filharmonia Futura poprowadzi Mikołaj Blajda. 


Scenariusz, reżyseria, aranżacje: Mikołaj Blajda

Produkcja: Sylwia Lorens

 

 

Materiały wideo: 
https://youtu.be/TcoroRpvp9E
https://youtu.be/gtj1wnzWRSY
vimeo.com/128715967

Więcej wydarzeń Drukuj
Partnerzy
sliderslidersliderslidersliderslidersliderslidersliderslidersliderslidersliderslidersliderslidersliderslidersliderslidersliderslider
Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij